Koncert

HAVASI Symphonic 2024, 10.12. Košice, 12.12. Bratislava

today 10. decembra 2024my_locationBratislava, Košice


Background
share close

NOVÁ SHOW PRE ROK 2024

Havasi symfonicky v Bratislave a Košiciach.

Po úspešnom turné v roku 2023 sa opäť vracia Havasi na Slovensko.

Program je obsadený 100% originálnymi dielami jedného z najfascinujúcejších a najuniverzálnejších mladých skladateľov súčasnosti, HAVASI. Jeho inovatívna hudba nie je ako nič, čo ste počuli predtým; je svieža, vášnivá a zábavná zároveň.

Neuveriteľná hudobná cesta na rozdiel od čohokoľvek, čo ste videli.

HAVASI Symphonic je hudobné predstavenie, ktoré musíte zažiť, aby ste uverili. Originálny program obsahuje sólový klavír, symfonický orchester, rockovú kapelu, sólistov svetovej hudby, ktorí sa spoločne zišli na jednom pódiu.

Umelci berú publikum na vzrušujúcu atmosféru, kde sa odvíjajú rôzne hudobné scény, skúmanie rôznych emócií a nálad, a to všetko vylepšené tými najnovšími technológiami v oblasti ozvučenia, javiska a osvetlenia.

Klavírny virtuóz
Ako nikto iný

Absolvent Hudobnej akadémie Franza Liszta, klasicky vyškolený klavírny virtuóz HAVASI sa etabloval ako jeden z najrozmanitejších a najvzrušujúcejších mladých umelcov dnešnej doby, ktorý vzrušuje publikum a vypredáva štadióny po celom svete.

HAVASI vypredal koncertné sály a arény po celom svete s viac ako 500 000 predaných vstupeniek. Okrem mnohých iných, Wembley Arena v Londýne,  Carnegie Hall v New Yorku, Mercedes-Benz Arena v Berlíne, The Orchard Hall v Tokiu, Opera v Sydney všetky vstupenky boli vypredané.

Nielen účinkujúci
Ale Skladateľ

Zatiaľ čo väčšina ostatných umelcov v žánri modernej klasickej hudby jednoducho vystupuje resp. interpretuje hudbu niekoho iného, HAVASI hrá iba svoje vlastné pôvodné diela —každý kus, ktorý publikum počuje, je hlboko osobným dielom ako vystrihnutým z látky jeho vlastného srdca a duše. Sledovanie skladateľa predvádzajúceho svoju vlastnú hudbu naživo vytvára vzácne, silné, ba dokonca magické spojenie medzi publikom a umelcom.

Klasická virtuozita stretla Las Vegasky Glamour

Prehliadka v štýle Las Vegas, pôvodne navrhnutá v spolupráci s kreatívnym režisérom Brianom Burke (Céline Dion, IL Divo, America’s Got Talent) a vizuálnym dizajnérom Gilles Papain (Cirque du Soleil, Marseillská opera, Ballet de Monte Carlo) je oslavou medzinárodnej kultúry. Symfonická koncertná show HAVASI je strhujúce predstavenie po hudobnej aj vizuálnej stránke. Jeho klavírny výkon, symfonický orchester, zbor, svetoví sólisti a vokalisti sa spájajú na jednom pódiu aby previedli divákov napínavou a nezabudnuteľnou hudobnou výpravou.

O HAVASIm

Absolvent svetoznámej Hudobnej akadémie Franza Liszta s hlbokými znalosťami klasickej tradície, ktorý sa tiež snaží urobiť klasické nástroje  relevantné pre modernú dobu.

Svoje pôvodné skladby predviedol na niektorých z najväčších prestížnych koncertných sál, ako je Carnegie Hall v New Yorku, Barbican v Londýn alebo Opera v Sydney.

Patrí medzi vzácnych súčasných skladateľov s charizmou pripomínajúcou rockové hviezdy, ktoré dokážu vypredať obrovské štadióny, ako napríklad Wiener Stadthalle, Mercedes-Benz Aréna v Berlíne, Tauron Arena v Krakove či Wembley Arena v Londýne.

10.12.2024, KOŠICE

Utorok, 20:00

12.12.2023, BRATISLAVA

Štvrtok, 20:00


Details
Begin 10. decembra 2024 H 20:00
End 12. decembra 2024 H 22:00
Location Bratislava, Košice
Address Bratislava, Košice
Link https://havasi.eu/concert/slovakia-2024/
Rate it

Who we are

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Listen

Our radio is always online!
Listen now completely free!

Navigate

Adresa sídla:
Kontakty:
E-MAILOVÉ ADRESY:
FREKVENCIE:
cropped-favico.png
© 2024 TOP RADIO

Ochrana osobných údajov

0%